home zakupy co linki kontakt    


 

     
 
 
ARTYKUŁ O AKCJI NA

 

Dzień Ciucha

Zoe
2007-03-30

Wymiana ciuchów to dziś najprostszy sposób na odświeżenie szafy. Można się przy tym naprawdę zabawić i na zupełnym luzie popracować nad stylem.


Wymienianie się z koleżankami na ubrania to nie tylko tanie nabywanie rzadkich okazów spódnic, bluzek, swetrów, kurtek i płaszczy, których nie ma już w sklepach, ale też okazja do eksperymentów. Wiadomo, że nic nie inspiruje nas bardziej, niż szafa przyjaciółek.

A życzliwa (z reguły) rada może pomóc nam wyjść z utartych schematów dobierania i zestawiania. Wszystko do sprawdzenia na miejscu, w bezpiecznym gronie, kiedy spotykamy się i wywalamy na łóżko swoją ofertę. Na ostatnim, czwartym już z kolei, Dniu Ciucha w warszawskiej klubokawiarni Chłodna25 pojawił się nowy punkt programu - konkurs na stylizację z ubrań wystawionych na kiermaszu.

Skomponowane w trakcie wymiany kreacje zostały uwiecznione przez profesjonalne studio fotograficzne. Przebierać chciało się nawet panom. Propozycja nagrodzona przez organizatorów to dowód na to, że nie tylko second-handy uruchamiają naszą wyobraźnię.

 
 
     

 

 

   
          english